Ми запрошуємо Вас вивчати та практикувати англійську мову разом з нами!

Пропонуємо рівневу систему навчання:

ElementaryРекомендуємо починати з цього рівня особам, у яких є елементарні знання. Мінімальні знання, доповнені жестами, дозволяють донести до співрозмовника інформацію. На заняттях вивчається граматика і набуваються навички розмовної мови. Вивчаються нові слова і складаються з них речення. Після завершення курсу студенти піднімаються на нову сходинку у вивченні іноземної мови.

Preintermediate. Ми рекомендуємо таку програму особам, які підтримують діалог, задають питання і мало знають граматику. Після завершення курсу рівня Elementary знання удосконалюються і примножуються. Ви зможете впевнено використовувати на практиці граматичні конструкції і розмовляюти на різні теми.

Intermediate. Це середній рівень, при якому є гарні навички в читанні адаптованих текстів і розуміння граматики. Людина підтримує розмову на побутову тему, швидко розуміє смисл  діалогу і сприймає іноземну мову на слух, впевнено себе почуває в будь-якій ситуації.

Навчання проводиться в групах до 15 осіб. На один курс відводиться 50 занять, протягом навчального року, які тривають 1 год 20 хв і відбуваються з інтенсивністю 2 рази на тиждень.

Також пропонуємо долучитися до роботи мовного клубу Movie Lovers Club.  Переглядай фільми та вивчай англійську разом з нами!