До уваги першокурсників! Студентів після 11- ти класів та студентів, які мають отримати дублікати!

      Студентські квитки вже надійшли до коледжу, щоб їх отримати, потрібно звертатися до класних керівників!

      Не варто забувати студентам і про можливості їхнього студентського квитка. Це так звана «перепустка на те, чого ми не зможемо дозволити потім». Саме студентський квиток дає право отримати 50-ти відсоткову знижку на проїзд залізницею в плацкартних або загальних вагонах. Аби скористатися знижкою, студент має надати студентський квиток стаціонарної форми навчання при оформленні проїзного документа. До речі, пільги на проїзд надаються також іноземним громадянам, які навчаються на території України.

     Знижки зі студентським квитком доступні для студентів і в музеях та інших державних установах у сфері культури: це навіть можуть бути кінотеатри, розважальні центри та торговельні компанії, білети на міжміські пасажирські маршрути та послуги залізничного транспорту. Щоправда, скористатися цими знижками можна не в усіх містах.

 

До відома студентів: кожен першокурсник повинен отримати студентський квиток, який є офіційним документом, що підтверджує особу.

Що робіти при втраті студквитка?

1. Звернутись у будь-яку редакцію газети, де замовити друк оголошення про втрату студентського квитка.
2. Написати заяву на ім’я директора з наступним текстом: «Прошу Вас видати мені дублікат студентського квитка у зв’язку з його втратою».
3. Заяву на ім’я ректора, та примірник газети із оголошенням про втрату студентського квитка занесіть до учбової частини та чекайте на дублікат студентського квитка.
Як дізнатись номер свого втраченого студентського квитка?
Під час видачі студквитка його серія та номер заносять до “Книги реєстрації та видачі студквитків” та до ЄДБО, всі дані є в навчальній частині коледжу.