У Маріупольському коледжі ДонНУЕТ триває акція «Подаруй книгу», яка направлена на збагачення та оновлення книжкового фонду коледжу. У кожного з нас вдома є чимало книг, та більшість з них після одноразового читання просто “збирає пил” у книжковій шафі. Маріупольський коледж ДонНУЕТ пропонує своїм студентам, їх батькам та всім бажаючим звільнити місце на книжкових поличках  і дати можливість скористуватися цими книжками іншим.  Будь-яка людина може принести до бібліотеки коледжу книгу. Це може бути художня, учбова або довідникова література (довідники, словники, сбірки рецептів).

До цієї акції вже долучилися випускники 2018 року, отже бібліотечний фонд поповнився трьома «Збірками рецептур національних страв та кулінарних виробів».

У 2019 році випускники подарували бібліотеці коледжу «Збірку рецептур національних страв та кулінарних виробів», навчальні посібники «Технологія приготування їжі» та «Галицька кухня».

Бібліотека коледжу у 2020 році отримала у подарунок від випускників навчальний посібник “Технологія приготування їжі” у кількості чотирьох примірників.