Свято соборності України відзначається щороку, адже саме в цей день було проголошено Акт возз’єднання Української Народної Республіки й Західно-Української Народної Республіки, що відбулося в 1919 році. День Соборності – це нагадування про те, що сила нашої держави – в єдності українських земель.

З метою формування національної свідомості студентів, виховання у них почуття патріотизму та з нагоди відзначення Дня Соборності України в навчальних групах було проведено тематичні виховні години національно-патріотичного спрямування: «Єднання заради Незалежності», «Україна – єдина країна»; «Соборна мати-Україна, одна на всіх, як оберіг» та ін. Студенти згадали важливий момент історичного минулого –  День злуки ЗУНР та УНР в одну державу та нинішню боротьбу проти російської агресії, як віхи єдиного процесу боротьби за незалежність України. У бібліотеці було підготовлено виставку, присвячену  Дню Соборності України.

Треба вірити, що прийде час, коли наше життя наповниться щастям, спокоєм, миром, теплом, хлібом і квітами, сподіваннями і радістю, працею і відпочинком – тим, що робить життя людським. Щоб кожен з нас з гордістю міг сказати: «Я – громадянин України»!  Для цього сьогодні потрібно головне – впевненість у силах народу і своїх власних, дружня робота і віра в її успіх, у майбутнє України.