26 грудня відбулося закриття програми «Skills Lab: Успішна кар’єра» в Маріуполі, в якій брали участь студенти нашого коледжу: Храпович Катерина, Романюк Анна, Жижномирська Юстина, Борисенко Ірина, Цимбаліст Анастасія, Потоцька Ольга і Гузенко Ганна. За їх плечима півтора місяці інтенсивної і плідної роботи!
Учасниці курсу вивчили ефективні інструменти планування і просування власної справи, розширили знання у сфері фінансової і юридичної грамотності, навчилися складати власні кар’єрні і бізнес-плани, а також отримали поради з написання резюме, успішного проходження співбесіди, дізналися про основні стратегії проведення переговорів. За час проходження програми студентки також розробили власні соціальні проекти різних напрямів, які допоможуть поліпшити життя в місті.
Наприклад, Храпович Катерина спільно з Романюк Ганною розробили проект створення Союзу допомоги тваринам і центр анімалтерапії “Вусо – Крило – Хвіст”, який би займався проблемами тварин в місті.
Борисенко Ірина і Потоцька Ольга застосували знання отримані в коледжі та розробили програму із поліпшення харчування підлітків, суть якої полягала в проведенні лекцій і майстер – класів зі здорового харчування.
Цимбаліст Анастасія, спільно зі своєю командою, представила проект відкриття творчої майстерні “Усі свої” для дітей.
Жижномирська Юстина підготувала цілих два проекти, де підняла теми, що дуже гостро стоять у суспільстві – СНІД і соціалізацію дітей з інтернатів.
Під час захисту своїх проектів учасниці отримали практичні рекомендації і оцінку свого проекту від провідних бізнес-експертів, успішних підприємців і громадських діячів міста Маріуполя, а також сертифікати про проходження курсу.
Значущість і інноваційність проектів помітили і ЗМІ міста, які брали інтерв’ю у учасниць. Не так давно в міській газеті “Приазовский рабочий” було надруковано інтерв’ю учасниць, а телеканал МТВ випустили репортаж.
Бажаємо дівчатам удачі в подальшій реалізації проектів!