Шевченко – навіки!

Минають роки й сторіччя, змінюються вірування і погляди людей, а великі надбання мистецтва надовго переживають своїх творців. До таких належить ім’я українського поета Тараса Шевченка. Наче все про поета відомо, однак у котрий раз  спиняємося перед величчю генія, вчитуємося і вдумуємося, вслухаємося в його незнищенного безсмертного “Кобзаря”.

Із метою вшанування пам’яті реформатора української мови, основоположника української літератури, популяризації його літературної та мистецької спадщини, культурного розвитку молодих громадян України  з 04.03 по 11.03.2019 проведено Шевченківський тиждень, який проходив під гаслом «Шевченко з нами, Шевченко навіки».

Відкрився тиждень виставкою матеріалів про Т. Шевченка у бібліотеці та кабінеті української літератури  під назвою «У Шевченковім краю». Протягом тижня студенти поринули у світ творів Великого Кобзаря.    Під керівництвом викладачів студенти підготували  інформаційні хвилинки «Шевченко і Україна».

Бібліотекарями коледжу було проведено  брейн-ринг «Шануймо пам’ять Кобзаря» між командами груп ТХ-17-09-1 та ФК/ЕП-17-09-1, де остання у фіналі здобула перемогу.   Гра була напруженою та цікавою. Учні показали відмінні знання, читали напам’ять твори Кобзаря. Дзвінкою струною задзвеніла у серцях та душах  його поезія.

Конкурс проектів «Творчий внесок Тараса Шевченка в розвиток української культури і державності» було  проведено  в групах 1 курсу: пригадали життя та творчість Шевченка, переглядаючи  презентації, на яких було представлено досить цікаву та різноманітну інформацію про невідомі сторінки життя  Т. Шевченка, а потім студенти писали свої враження в творах-роздумах.

Слово безсмертного Кобзаря і досі вражає серця образністю, мудрістю, силою віри у майбутнє України.

На заключному етапі 11.03 класоводи підготували  тематичні виховні години  «Наш Шевченко»,  «Шевченко – це народ, і, як народ, він буде вічно жити». На великій перерві студенти запрошуються в STUDFOOD проглянути  фільми та флешмоб, присвячений пам’яті геніального поета Тараса Григоровича Шевченка.

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider