Прийшла весна!

8 березня людство вшановує жінку, жінку – трудівницю, жінку – матір, жінку  – берегиню життя та миру на землі. Перед нею вклоняються, нею захоплюються, її кохають.

Тому в переддень свята, 7 березня в актовій залі коледжу, студенти разом з викладачами Францевою О. В., Кириловою Г.А., підготували та провели святковий концерт та конкурсно-розважальну програму «Хто проти жінок?»

Протягом святкового концерту на адресу жінок звучали зворушливі та щирі слова привітання, пісні, гумор та виконувались запальні танці. Цікава конкурсна програма зробила це свято ще веселішим та яскравим. У конкурсній програмі взяли участь дві команди: дівчат – «180 та нижче» і хлопців – «Харизматичні хлопці». Команди продемонстрували свій інтелект, ерудицію, творчі здібності. За підсумками гри, перемогу одержала команда дівчат. В цей день всі присутні отримали позитивні емоції та заряд бадьорості!

Нехай весняний настрій та прекрасні почуття дарують усім натхнення для нових творчих успіхів та життєвих перемог. Зі святом весни!

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider