16 травня гості зі Львова продовжили знайомство з Маріуполем, його відомими місцями та видатними  діячами.

Разом з представниками МК ДонНУЕТ гості відвідали галерею дерев’яної  скульптури Георгія Короткова. Ця галерея є музеєм творчості відомого місцевого майстра різьблення по дереву Георгія Короткова. Львів’янам було представлено понад 60 робіт автора, зроблених з монолітних шматків дерева. Багато з них присвячені історичним та релігійним темам, тому  не залишили відвідувачів байдужими.

Наступною зупинкою в подорожі по Маріуполю стало відвідування одного з лідерів української металургії – комбіната «Азовсталь». Це високоефективне металургійне підприємство повного циклу – від виробництва коксу та агломерату, до виплавки сталі і випуску високоякісного плоского прокату, сортових і фасонних профілів. Входить до складу Металургійного дивізіону Групи Метінвест. За рівнем валового доходу займає 3-є місце серед металургійних підприємств України.

Гостям було видано новий спецодяг та проінструктовано щодо техніки безпеки. Після чого було проведено  ознайомчу екскурсію по території заводу. Львів’яни  дізналися як працює такий масштабний концерн і який його внесок  в економіку нашої країни.

Маріуполь унікальне місто, І одне з найулюбленіших місць жителів – оглядовий майданчик. Тут гості міста змогли  помилуватися витончено зігнутим, немов півмісяць, берегом Азовського моря. Оглядовий майданчик у Приморському парку вважається одним з найромантичніших місць Маріуполя. На обриві, що підноситься над морем, встановлена альтанка. Також тут є дерево, на якому молодята вішають металеві замочки в знак своєї любові. З висоти пташиного польоту відкривається захоплюючий вид на Азовське море і порт. Гості зі Львова були у захваті від панорами міста. Вони фотографувалися на фоні Азовського моря.

По обіді викладачі фізичної культури МК Дон НУЕТ провели тимбілдінг «Марафон єднання», який  пройшов на березі Азовського моря. Юнакам та дівчатам було запропоновано спеціально розроблені заходи, спрямовані на згуртування колективу, формування сильної команди, що успішно досягає будь-яких поставлених цілей. Свіже морське повітря  дозволило зняти напругу, сприяло психологічному розвантаженню, зарядило енергією і засмагою. Гості із Західної України були в захваті від  моря, вони із задоволенням приймали участь у спортивних заходах.

Завершився цей насичений день святкуванням «Дня вишиванки». У міському саду зібралися тисячі маріупольців і гостей міста в костюмах з національною символікою для проведення порада вишиванок. Там же  працювала велика безліч різноманітних локацій. Свято вразило гостей своїм розмахом, величчю, загальним святковим настроєм. Цей день, всіх нас, українців, зі сходу чи заходу, об’єднав любов’ю до рідної Батьківщини, надав мотивації бути справжніми патріотами та гідними громадянами своєї країни.

previous arrow
next arrow
Slider