17.05.2019 р. – день від’їзду делегації із Маріуполя до Львову.

Дуже символічно, що в останній день перебування в Маріуполі студентська молодь двох закладів освіти спільно оновили на стіні коледжу мапу України під гаслом «Схід і Захід разом».

Метою заходу стало об’єднання українців з різних куточків держави через створення інфографіки стилів вишиванок усіх регіонів України.

Створений арт-об’єкт   продемонстрував, що кожен регіон країни має притаманні своїй місцевості традиційні візерунки, адже Україна – єдина держава.

Студенти зі Львову на згадку про себе залишили на стіні логотип свого закладу освіти.

Протягом трьох днів перебування делегації студентів та викладачів зі Львову відбулося чимало заходів у рамках проекту співпраці між Сходом і Заходом.

Гості зі Львова отримали нагоду на власні очі ознайомитись з містом Маріуполь як промисловим, портовим, торговим, морським, курортним, краєзнавчим, культурним і водночас сучасним містом. Зрозуміти, чим живуть, як навчаються та відпочивають, про що мріють маріупольці та які цілі ставлять перед собою.

Заключна зустріч львів’ян з адміністрацією та студентською радою коледжу пройшла у щирій, дружній та доброзичливій атмосфері, а спілкування показало, що двом закладам освіти є чому повчитися один в одного, що в житті, навчанні, роботі є не лише багато спільного, а й особливого – характерного для конкретного міста та закладу освіти.

Колектив та студенти коледжу висловлюють подяку Міністерству освіти і науки України за підтримку в організації проекту «Схід і Захід разом».

Сподіваємося на подальшу творчу плідну співпрацю та міцні дружні стосунки між Маріупольським коледжем Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського та Львівським державним коледжем харчової та переробної промисловості Національного університету харчових технологій.

О 12.50 від залізничного вокзалу Маріуполь відправився потяг Маріуполь-Львів. До побачення, шановні друзі! До наступних зустрічей! Єдина Україна: Схід і Захід разом.

 

#ЄДИНАУКРАЇНА

#СХІД_І_ЗАХІД_РАЗОМ

previous arrow
next arrow
Slider