14 жовтня православні християни святкують день Покрови Пресвятої Богородиці. І водночас цей день відзначається Днем українського козацтва та Днем захисника України. Свято Покрови було найбільшим святом для козаків – вони вірили, що свята Покрова їх охороняє і підтримує в бою. Козак в уявленні кожного українця – це воїн, це захисник Батьківщини, оборонець прав, віри, гідності.

Отже, 11 жовтня 2019 року у приміщенні бібліотеки нашого коледжу для студентів денної форми здобуття освіти коледжу та університету ДонНУЕТ бібліотекарями Подтинною Л.О. та Деленбовською Г.І. була проведена виховна година «Козаччина – символ України на всі часи». Метою цього заходу було ознайомлення студентів з цікавими фактами із історії козаччини, оновлення знань про звичаї, побут, культуру козаків та змога ще раз доторкнутись до історії нашого українського народу.

Також з метою популяризації серед студентської молоді видатних постатей української культури та літературного мистецтва було запрошено до нашого коледжу працівників міської бібліотеки ім. Михайла Свєтлова, якими було проведено у приміщенні бібліотеки виховний захід «Гомер світового кіно» присвячений до 125-річчя від дня народження українського письменника, класика світового кінематографа й художника –  Олександра Довженка.

Під час цього заходу студентам групи ТХ-19-09-1 було представлено карикатури, шаржі, фотографії самого майстра і цікаві маловідомі факти про його життя. Студенти знайомились з творчістю видатного кінорежисера за допомогою слайдів, згадували його відомі твори («Зачарована Десна», «Земля», «Україна в огні» та ін.), приймали участь в опитувальному конкурсі та отримували лайки.

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider