23 жовтня у Міському палаці культури «Український дім» відбувся Регіональний форум кар’єри «Живи та працюй в Україні». Організатором заходу виступила Донецька обласна служба зайнятості спільно з Донецькою обласною державною адміністрацією, Донецькою торгово-промисловою палатою та Програмою ООН із відновлення та розбудови миру за підтримки Європейського Союзу, урядів Польщі та Японії.
Захід був спрямований на орієнтацію молоді на робітничі професії, задля підвищення їх престижу та відновлення статусу робітника у суспільстві, побудову кар’єрного маршруту для подальшого працевлаштування молоді у рідному місті.
В рамках заходу навчальні заклади та провідні роботодавці регіону презентуватимуть затребувані на ринку праці професії.
Маріупольський коледж ДонНУЕТ імені Михайла Туган-Барановського був представлений на локації сфери послуг. Студенти коледжу разом з викладачами та майстрами провели захоплюючі майстер-класи із сервірування столу та розпису пряників. А карвінг-композиції вразили всіх учасників форуму!
Студенти коледжу представили наш заклад освіти і на сцені міського палацу, де відбувся святковий концерт, інтерактивний телеміст з містом-побратимом Львовом, а також стрім-трансляція заходу у соціальних мережах.
#ДійЗараз #профорієнтуйся ми чекаємо саме на тебе! Стань частиною нашої дружньої професійної сім’ї! #боминайкращі

previous arrow
next arrow
Slider