В рамках проекту інформативних зустрічей та взаємодії з громадськістю до МК ДонНУЕТ завітали завідувач сектору з питань організаційно-інформаційної роботи Маріупольського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Донецької області Антіфєєва Євгенія та заступник начальника відділу супроводження і інформаційних систем та електронних реєстрів Мавка Ірина Іванівна. Метою візиту було проведення роз’яснювальної роботи щодо пенсійного законодавства.
Протягом зустрічі фахівчині розповіли про поняття «страхового» та «трудового» стажу, про умови зарахування до страхового стажу періодів навчання, право виходу на пенсію, призначення пенсії за вислугу років, про принципи зарахування стажу для призначення пенсії.
Окремо зупинилися на питанні функціонування Державного реєстру застрахованих осіб та можливості реєстрації на Веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України. Окрему увагу приділили запровадженню нових сервісів Веб-порталу електронних послуг Пенсійного фонду України.
По закінченню заходу студенти та викладачі коледжу мали змогу поспілкуватися та отримати відповіді на турбуючі запитання.

previous arrow
next arrow
Slider