4 лютого 2020 року відбулися урочистості з нагоди вручення дипломів молодшого спеціаліста студентам спеціальності «Харчові технології» Маріупольського коледжу ДонНУЕТ імені Михайла Туган-Барановського.
Цього дня, аби привітати випускників із визначною подією у їхньому житті, до коледжу завітали їх друзі, рідні та близькі. Усіх присутніх переповнювали емоції радості та смутку.Цього року дипломи отримали 54 студента. З них 3 – з відзнакою. Щасливих випускників привітала директор коледжу Шерстюкова Карина Юріївна. Вона зазначила, що для випускників розпочинається нова дорога і нове життя. Тому увесь педагогічний колектив бажає їм здійснити плани на майбутнє і стати гордістю МК ДонНУЕТ.
З теплими словами вітання звернулися до випускників їх класні керівники та майстри виробництва. Вони згадали найяскравіші та найкумедніші моменти із студентського життя тепер вже справжніх фахівців своєї справи. Отже у цей день було все: теплі спогади, щирі посмішки, мудрі поради тих, хто підтримував усі 3,5 роки, та яскраві світлини на пам’ять.
previous arrow
next arrow
Slider