20 лютого 2020 року вже традиційно Маріупольський коледж ДонНУЕТ імені Михайла Туган-Барановського відкрив свої двері для молодих дослідників Донецького та Запорізького регіонів.

Участь у третій Регіональній науково-практичній конференції «Досвід минулого – погляд у майбутнє» взяли 197 школярів, студентів та викладачів шкіл, коледжів, технікумів Маріуполя, Краматорська, Бердянська та Запоріжжя.

На урочистому відкритті конференції, яке було присвячено видатним уродженцям Донецького краю та всієї України, директор коледжу, кандидат економічних наук Карина Юріївна Шерстюкова, привітала учасників, зазначивши, що саме тут і зараз творча молодь створює сучасну історію нашої країни!

Робота конференції проходила на семи наукових секціях: «Соціально-економічні науки та правознавство», «Лінгва», «Література», «Природничі науки», «Економіка. Гроші. Фінанси», «Гостинно-ресторанний бізнес», «Торгівля і підприємництво», де учасники мали можливість долучитися до дискусій, обмінятися думками та запропонувати шляхи вирішення проблем.

А найприємнішим моментом роботи конференції стало нагородження учасників і наукових керівників дипломами та сертифікатами.

Колектив Маріупольського коледжу ДонНУЕТ висловлює щиру вдячність нашому постійному партнеру – компанії TRINITY, а також Маріупольському коледжу мистецтв за підтримку та допомогу у проведенні конференції.

previous arrow
next arrow
Slider