Цього року термін проходження навчальної практики  студентами групи ФК-18-09-1 припав на період карантину. Але карантин не став для нас проблемою.

Вже протягом 6 років коледж має міцні дружні договірні стосунки з АТ КБ ПриватБанк, який надає можливість студентам нашого коледжу проходити навчальну практику в дистанційній формі.  Для цього лише необхідно зареєструватися на спеціальному сайті, вивчити банківські послуги, здобути навички обслуговування клієнтів та пройти тестування за програмою.
Знайомство студентів з банком розпочалося ще на початку року з екскурсії до офісу ПриватБанку. Керівник напряму HR Східного РУ Інна Смолій детально  ознайомила студентів з історією банку, основними банківськими операціями. Студенти дізналися, як побудована робота фронт-офісу і мідл-офісу банку, про можливості проходження практики в ПриватБанку за різними напрямами.
  За період проходження навчальної практики студенти отримали навички роботи з інтернет джерелами, методичною літературою, вивчили банківські продукти, провели фінансовий аналіз банківської документації. Звіт з навчальної практики поєднав у собі теоретичні матеріали з платформи практики ПриватБанку, практичні завдання через систему Приват24, а також аналітичну частину, де студенти за допомогою програми Microsoft Excel провели аналіз фінансових показників банку на основі фінансової звітності та зробили висновки. За підсумками роботи студенти отримали сертифікат про проходження практики з оцінками і результатами.
Під час проходження практики керівник від коледжу мав змогу перевіряти результати проходження студентами практики на сайті банку за номером телефону студента, а також постійно надавав інструкції та консультації  в онлайн режимі. Зручною і дієвою формою консультацій стали платформи Viber, ZOOM, Skype, на яких студенти спілкувалися між собою, задавали питання керівнику одразу, як тільки вони виникали.
Програма навчальної практики виконана. Висловлюємо подяку керівництву АТ КБ ПриватБанк за надану можливість проходити навчальну  практику в режимі онлайн. Сподіваємося на подальшу  плідну співпрацю.
#ПриватБанк #МКДонНУЕТ #навчайсядистанційно #залишайсявдома
previous arrow
next arrow
Slider