Під час карантину в рамках тижня популяризації природничо-наукових та математичних наук у дистанційному режимі на платформі Сlassroom та Zoom пройшла олімпіада з хімії серед студентів другого курсу:
1 місце – Пахніц Михайло, студент групи ТХ-18-09-1
2 місце – Дуднік Евеліна та Помігалова Лізавета, студентки групи ТХ-18-09-2.
Студент першого курсу групи ТХ-19-09-1, Салфетников Олександр, отримав диплом переможця Всеукраїнської олімпіади «Всеосвіта Весна – 2020» з хімії.
Також відбувся конкурс презентацій серед студентів першого курсу. Найкращими стали роботи Ткаченко Владислава, студента групи ТХ-19-09-1 та Паніної Валерії, студентки група ТКД-19-09-1. (Викладач Білоцерковець І.В.)
17 квітня для студентів групи ТХ-18-09-2 був проведений сумісний перегляд з обговоренням документального фільму «Чорнобиль 3828». Студенти з цікавістю переглянули фільм і в процесі бесіди відповіли на питання щодо подій чорнобильської аварії, згадали про сучасні пожежі у зоні катастрофи, робили висновки за темою охорони навколишнього середовища та про ставлення жителів планети Земля до природи. Сумісний перегляд відбувся у Zoom. (Викладач Черноус В.В.)
Студентів 1 курсу взяли участь у онлайн вікторині «Математика — цариця наук», де відповідали на нестандартні математичні питання. Захід відбувся на платформі ZOOM (Викладач Василенко В.Г.) #будьвідповідальним #перемагайдистанційно

previous arrow
next arrow
Slider