Загальнонаціональний карантин змінив звичний хід життя закладів освіти, але не став на заваді вже традиційним зустрічам та спільним подіям Маріупольського коледжу Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського, Львівського фахового коледжу харчової і переробної промисловості Національного університету харчових технологій, Технологічного коледжу державного вищого навчального закладу «Національний лісотехнічний університет України» та Львівського автомобільно-дорожнього коледжу. Дружні стосунки між коледжами Маріуполя та Львова розпочалися 2 роки тому в межах проекту «Схід і Захід разом», що впроваджується за підтримки МОН.

Перша зустріч відбулася 20-21 квітня 2018 року у Львові на святі «Андрій Шептицький – це Україна».

04-06 лютого 2019 року маріупольці вже вдруге побували у Львові.

15-17 травня 2019 року у рамках програми «Схід і Захід разом» відбулося святкування Дня вишиванки на Сході країни. Цього разу вже Маріуполь зустрічав гостей зі Львова.

21 травня 2020 року відбулася онлайн зустріч викладачів та студентів на платформі Zoom, за участі начальника головного управління вищої освіти Міністерства освіти і науки Світлани Кретович. Подія була присвячена Дню вишиванки. Студенти вийшли на зв’язок з різних локацій Маріуполя та Львова, що дало можливість хоча б віртуально знов завітати у гості до друзів. Рада директорів закладів фахової передвищої освіти Львівської області передала Сертифікат партнерства Маріупольському коледжу ДонНУЕТ. Подія була наповнена теплом спогадів та радістю сподівання на майбутню зустріч, але вже в форматі офлайн. #Деньвишиванки #CхідЗахідРазом #МОН #МКДонНУЕТ #ЛФКХППНУХТ #ТКНЛТУ