TRINITY – Ваш надійний провідник в світ Інтернету і ТБ! З 2008 року успішно працює на телеком-ринку і надає широкий спектр передових послуг високої якості для всієї родини!

Сайт: www.mytrinity.com.ua

 

Кафе “СІРТАКІ” пропонує маріупольцям і гостям міста скуштувати чебуреки за рецептом греків Приазов’я. Також в меню різноманітність страв грецької, європейської та української кухні.

Сайт: http://vinteresah.com/catalog-ua/donetskaya-oblast/mariupol/restorany-i-kafe/kafe–sirtaki-3804

кафе «АРТАНА»

Комфортна обстановка, вишукана кухня і люб’язний персонал дозволять Вам насолодитися приємними хвилинами відпочинку, стане затишною гаванню, як одиночним відвідувачам, так і шумним компаніям.

Сайт: http://www.artana.in.ua/

кафе-бар «ЧУМАЦЬКИЙ ШЛЯХ»

Кухня: європейська, італійська, кавказька, російська, українська, східна, авторська, азіатська, домашня, морська … Доставка їжі кожен день з 11-00 до 4-00 (ранку).

Сайт: http://mlechka.com.ua/

кафе-пекарня «ХЛІБ ДЮ СОЛЕЙ»

У самому центрі Маріуполя, по проспекту Миру знаходиться кафе-пекарня «Хліб Дю Солей». Інтер’єр закладу витриманий в пастельних тонах і оформлений в сучасному стилі. У меню представлена європейська кухня. Акцент зроблений на класичних десертах.

Instagram:  https://www.instagram.com/hleb_du_soley/

СИРОВАРНЯ НА МИКОЛАЇВСЬКІЙ

Перший в Маріуполі проект мономагазіну крафтових сирів, тобто сирів, зроблених маленькими партіями за традиційними рецептами, які відрізняються високою якістю, насиченим смаком і натуральними інгредієнтами.

Сайт: http://facebook.com/Sirovarnyananikolaevskoi

 

 

ТАВЕРНА ЛЕГЕНД НАТАН РЯБІНКІН
Таверна в підвалі купецького будинку. Оригінальне оформлення інтер’єру, крафтовий сир Сироварні на Миколаївській.
Кухня зі звичних страв, але з оригінальною подачею і доповненнями з купецьких куховарських книг.
http://facebook.com/natan.ryabinkin
 

Торговий центр «МЕТРО»
Це величезний і різноманітний світ товарів. Низькі ціни на улюблені товари, вигідні пропозиції, щотижневі акції!Сайт: https://www.metro.ua
ПРИВАТБАНК

Найбільший банк України. Займає лідируючі позиції за всіма фінансовими показниками в галузі. Складає майже четверту частину всієї банківської системи країни, будучи системно важливим і найбільш ощадним спеціалізованим банком, обслуговуючим третину вкладів населення країни.

Сайт: https://privatbank.ua

САМУРАЙ
суши-барСАМУРАЙ- це перший Online суші-бар в Маріуполі, який спеціалізується на виконанні дистанційних замовлень. Ми гордо несемо прапор першого, і ніхто не зможе з нами посперечатися! Ми знаємо, що таке «кодекс честі» не з історій про самураїв. Ми створили власний кодекс, грунтуючись на своїх незламних принципах:Страв якість висока бути має і бездоганна!
Японської кухні смак посмішки дарувати повинен і блаженство!
Замовлень швидка доставка повинна летіти швидше вітру!

Сайт: http://samurai.city/

ЕПІЦЕНТР К

Торговий центр «Епіцентр» – лідер з роздрібної торгівлі в Україні, що надає можливість придбати якісний товар для будівництва … і не тільки.

Сайт: https://epicentrk.ua/