#ТУТВАРТОПІДГОТУВАТИСЯ!

 

На базі Маріупольського коледжу Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туга-Барановського будуть організовані підготовчі курси для учнів 9-х класів з математики та української мови. Початок занять з 16.11.2020 року.

Чекаємо на вас в стінах нашого закладу освіти! 

Підготовчі курси для вступу в коледж – це сприятливий старт для здобуття освіти в подальшому. Оскільки ми не повинні забувати про той факт, що майбутні студенти коледжу насамперед є дітьми підліткового віку, то дуже важливо не упустити період адаптації в новому освітньому середовищі.

Підготовчі курси для вступу в коледж створені для того, щоб абітурієнти мали можливість на належному рівні підготуватися до вступних екзаменів. Кожен у своєму житті проходить через етап необхідності визначення напряму майбутньої діяльності і докладання максимуму зусиль щодо втілення в життя всього раніше задуманого. Підготовчим курсам для вступу в коледж з упевненістю можна довіряти. Вони мають спеціальну програму, яка включає в себе знання з потрібних предметів.

Відвідування курсів – це також психологічна підготовка до вступу й подальшого навчання в коледжі, спілкування з викладачами та фахова профорієнтаційна підтримка. Слухачі мають можливість користуватися бібліотекою коледжу, комп’ютерними класами з доступом до Інтернету, проходити профорієнтаційне тестування тощо.

Готуючи себе до важливих випробувань, слухачі курсів можуть покращити та систематизувати свої знання з української мови та математики. До роботи на курсах залучені: викладачі коледжу – Тараненко Тетяна Семенівна, Василенко Віталій Григорович.

Якщо Вас цікавить майбутня освіта в коледжі, тоді звертайтесь за кваліфікованою допомогою до нас.