У самому центрі Маріуполя, по проспекту Миру знаходиться кафе-пекарня «Хліб Дю Солей». Інтер’єр закладу витриманий в пастельних тонах і оформлений в сучасному стилі. В меню європейська кухня. Акцент зроблений на класичних десертах. Фірмові частування – торти «Естерхазі» і «Три шоколаду», шоколадні коржі «Шварцвальдська». У карті напої великий вибір кавових коктейлів.

Instagram:  https://www.instagram.com/hleb_du_soley/ 

Заклад концептуальний. Про це говорить вивіска закладу: «Культ. Територія шкідливих звичок ». Ця фраза повторюється і в інтер’єрі, і навіть на дзеркалі у вбиральні.

Сам інтер’єр досить лаконічний – поєднання чорного металу зі світлим деревом.

Веб сайт:  http://kult-cafe.com.ua/

У Центральному районі Маріуполя розташована кнайпа «BierKeller». Заклад працює в форматі міського гастрономічного кафе. У меню представлені популярні європейські та італійські страви. Особливість закладу – відкритий хоспер, де готують м’ясні та рибні страви на вугіллі. Крім того, в меню великий вибір бургерів і сендвічів. Серед алкогольних напоїв подають крафтове пиво і класичні коктейлі.

Facebook:  facebook.com/KnaipaBierkeller

 

Затишний інтер’єр, вишукана кухня і люб’язний персонал дозволять Вам насолодитися приємними хвилинами відпочинку. Наш заклад стане затишною гаванню, як одиноким відвідувачам, так і шумній компанії.

Сайт: http://www.artana.in.ua/

 

 

Гостинний ресторан завжди радий своїм постійним та новим відвідувачам. Тут Вас зустріне затишна атмосфера в стильному і гармонійному інтер’єрі, витриманому в класичному стилі. Інтер’єр виконаний у спокійних тонах – від світлих піщаних до темно-коричневих кольорів дерева розташовує до неспішної бесіди і приємного проведення часу.

Сайт: http://www.chayka-rest.com.ua/

 

ПриватБанк – найбільший банк України. Займає лідируючі позиції за всіма фінансовими показниками в галузі. Складає майже четверту частину всієї банківської системи країни, будучи системно важливим і найбільш ощадним спеціалізованим банком, обслуговуючим третину вкладів населення країни.

Сайт: https://privatbank.ua